FACTS ABOUT جدیدترین اخبار جهان REVEALED

Facts About جدیدترین اخبار جهان Revealed

Facts About جدیدترین اخبار جهان Revealed

Blog Article

دهمین سالگرد تجاوز نظامی به یمن؛ دورنمای حل بحران چیست؟

این گزارش روز ۴ اردیبهشت به صحن علنی ارائه شد و کمیسیون بهداشت خواستار پی‌گیری قضایی آن شده بود، اما نمایندگان مجلس با اکثریت آرا از ارجاع آن به قوه قضاییه مخالفت کردند.

او گفته بود «همه حرف ما این است که علیرغم اینکه [توماج صالحی] در زمره مشمولین عفو ۱۴۰۱ بوده است اما نه تنها عفو نشده بلکه [برای او] حکم اعدام صادر شده است.»

گزارشگران بدون مرز که مقر آن در پاریس است، روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت خبر داد که دولت روسیه، نادِژدا کِوورکووا، روزنامه‌نگار را بازداشت کرده است.

تصویر منتشر شده از محمود احمدی‌نژاد در سفر به مجارستان

شاید برایتان جالب باشد که بدانید آشپزی فیلیپینی ترکیبی از دستورات آشپزی هندی، اسپانیایی، چینی و آمریکایی است.

جنایت جدید صهیونیست‌ها در رفح به شهادت و زخمی شدن ۲۰ فلسطینی منجر شد. ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۳:۴۵

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی هفتم اردیبهشت پارسال و پس از توقیف نفتکش «سوئز راجان» توسط here ایالات متحده که گفته می‌شود محموله نفتی آن متعلق به سپاه پاسداران بود، نفتکش «ادونتج سوئیت» را با این ادعا که به یک لنج ایرانی برخورد کرده است، توقیف کرد.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین، معروف ترین، عجیب ترین و بزرگ ترین موزه های ایران

لوئیس روبیالس پس از قهرمانی تیم ملی زنان اسپانیا در مراسم توزیع مدال‌ها، جنیفر هرموسو، مهاجم تیم اسپانیا، را درآغوش گرفت و لب‌های او را بوسید

آمریکا در فروردین ماه ۱۴۰۲ محموله نفتکش «سوئز راجان» با پرچم جزایر مارشال را توقیف کرد، و محموله آن را که اعلام کرد به ایران تعلق داشته است، در تگزاس تخلیه کرد.

توماج صالحی در جریان اعتراضات گسترده سال ۱۴۰۱ که با مرگ مهسا ژینا امینی در بازداشت گشت ارشاد آغاز شد حضور جدی داشت و از تمام معترضان و بازداشتی‌ها و فعالان سیاسی حمایت می‌کرد.

مرغ ملبورنی: مرغ پخته شده در روغن زیتون که با یک سس صورتی رنگ سرو می‌شود.

سازمان عفو بین‌الملل با انتشار نامه‌ای، خواستار پایان «‌جنگ»‌ جمهوری اسلامی علیه زنان و لغو قانون حجاب اجباری در ایران شد.

Report this page